Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi projesi Avlu için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Ceren Moray, Demet Evgar, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Hüseyin Turunç, Çiğdem Benli, Ayça Damgacı ve Hülya Şen gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Avlu dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Herkesi derinden etkileyecek muhteşem bir senaryo ile ekranlara gelecek olan yeni dizi projesi Limon Film imzası taşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturuyor. Güçlü oyuncu kadrosu, başarılı ekibi ve etkileyici hikayesiyle yepyeni bir dizi projesi geliyor.

İddialı dizi projesinde oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak yer almak istiyorsanız ilanımıza online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirin. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru kayıt formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz incelemeye alınarak uygun bulunması durumunda tarafınızla iletişime geçilecektir. Her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler başvurularınızı bekliyoruz.